Polski  English

 
PortalRejestracjaZaloguj

TEMAT: [OCZEKUJEMY] Krewall i wyobraźnia :).
 
2007-05-04 13:41:38
Pewna osoba chciała do nas dołączyć napisała że ma fantastyczną wyobraźnię. Proszę tą osobę aby napisała oficjalnie w rekrutacji.
 
2007-05-04 19:30:00
A właśnie właśnie też jestem ciekaw :P
 
2007-05-04 20:22:16
Co za skromność :P
 
2007-05-05 22:00:38
Witam. Nazywam się Krewal. Jestem miłośnikiem gry h3(należę do klanu, staram się grać w lidze). Herosi zawsze pociągali mnie swobodą, wieloma możliwościami, a także fantastycznym światem. Zawsze gdy rozpoczynam kolejną partyjkę w hirki, zawsze gdy zdobywam nową umiejętność, zawsze gdy patrzę na h3 przez pryzmat h4 dopada mnie ogromna frustracja! Nie ma rzeczy doskonałych. Pewnie dlatego w grze odnajdziemy umiejętności tak nieprzydatne jak sokoli wzrok czy odkrywanie. Z żalem stwierdzimy że czwarta część zniszczyła dorobek trzeciej przez co wystawiła się na kompletne potępienie( a przecież ma kilka dobrych rozwiązań, np. walka boha, możliwość gry bez zamku).
Zawsze miałem tysiące pomysłów, które dotyczyły tej gry. Niestety moje umiejętności w kwestii grafika, programowanie czy jakiekolwiek zmienianie gry są zerowe. Część nowych rzeczy wprowadzałem robiąc mapy z wieloma qestami i eventami. Do świetności brakowało im tylko porządnej oprawy graficznej.
Pewna nadzieja pojawiła się wraz z WoG-iem. Niestety coraz bardziej zbugowane i skomplikowane, a co gorsza kompletnie nie zballansowane dodatki doprowadzały mnie do szewskiej pasji.
Chyba nie musze opisywać mojej radości po zobaczeniu tego świeżego projektu.
Od razu pomyślałem o dołączeniu i koniecznych kwalifikacjach. Wiem jednak że mimo braków technicznych mam ogromny atrybut-wielką wyobraźnię. Kocham fantasty które zaszczepił w moim sercu heroes i Tolkien. . Moje myśli zaczołem przekładać na papier i tak zaczęła powstawać moja książka. „Szef” poprosił mnie o wybranie najlepszych fragmentów i umieszczenie. Zdecydowałem się na jeden wycinek. Oto i on:
(...) "Wtem z pobliskiej ulicy dało się słyszeć równomierne kroki. Jedno było pewne-więcej niż jedna osoba zmierzała prosto na naszych towarzyszy. Adren syknął:
-Właź na drzewo Rahanie! Rahan , bo tak miał na imię posłaniec, niczym kot wślizgnął się na wysokiego dęba. Zrobił to tak zgrabnie, że nawet ani trochę nie przypominał tej niezdary z początku rozmowy. Gdy tylko znikneła jego postać, a czarodziej ukrył się w cieniu, na ulice weszły cztery osoby. Adren przyjrzał się im z daleka-Ach to na szczęście tylko ludzie-pomyślał. Nagle nieznajomi zaczęli głośno wdychać powietrze. Teraz ze złością stwierdził, że to nie mogą być ludzie. Jeden z nic wyskoczył wprzód i zaczął biegnąć ku czarodziejowi. Podczas tego rajdu, działo się z nim coś dziwnego. Ręce zaczęły się wydłużać, zmieniać barwę z brązowych na szaro-zielone. To samo było z nogami. Twarz z jajowatej przyjęła kanciasty wygląd. Usta wyszły do przodu. Teraz wyglądała jak(dobra nie mogłem na nic wpaść, jak głowa frezzera, ale wymyśle jakieś porównanie). Przemianie uległy też i oczy. To po nich mag rozpoznał stwory. Niemiłosiernie błyszczące czarne oczy, tak to musieli być Kergolowie
Zaraz za pierwszym ruszyły pozostałe. Głupie. Nie spodziewały się, że zaraz stanął naprzeciw milion razy potężniejszej osoby od nich. Gdy tylko monstra podbiegły na wystarczającą odległość, czarodziej wyskoczył z kryjówki wraz z obnażonym mieczem w ręce. Zaskoczeni tym zuchwałym wyskokiem potwory stanęły jak wryte. Ostrze broni zaświeciło w półmroku. Czarodziej zadał cios. Jeden Kergol leżał martwy. Pozostała trójka na ten widok odsunęła się szybko. W ich oczach można było dostrzec złość za tak nierozważne zachowanie. Szybko pozbierali myśli i natarli jeszcze raz. Bez skutku. Adren w niezwykły sposób wykonał obrót zabijając dwa monstra. Na koniec skierował potężne pchnięcie w stronę ostatniego Kragola. Chybił. Zdołał jedynie ranić potwora."
(Ot taki tam kawałek który wybrałem. Trudno go oceniać bo to tylko część czegoś.)
Mam nadzieje że nie zanudziłem was na śmierć. Tak czy siak, to właśnie jako twórca wątku gry, opisów scenariuszy, kapmanii, podsuwacz nowych pomysłów, sklejacz fabuły, strażnik ballansu i od biedy kartograf mogę się sprawdzić. Oczywiście jeśli ktoś będzie miał chęci mogę się poduczyć w html i grafice.
Krewal
 
2007-05-06 18:03:01
A dlaczego to wyobraźnia jest wadą? Czy tworzenie dobrego tekstu przy kampanii i ogólnej fabuły nie jest bardzo ważne?

Jeśli chodzi o mapy, mówiłem, moge robić to w ostateczności. Mapy jako tako wychodzą mi jeśli chodzi o qesty. Przez moją prezentacje chciałem powiedzieć, że jak kotoś zrobi szkix mapy moge pobawić się w dodawanie jej qestów, zdarzeń, napisać jej opis itd.;)
 
2007-05-06 20:33:37
Cichy tutaj ma takie prawo głosu jak szczotka do ... (Mniejsza o szczegóły) Nie jest już w teamie, dlatego proszę nie brać jego "opinii" na poważnie.
 
2007-05-07 10:29:49
Wstępnie - ok, ale czekam na coś więcej (znaczy: dowód pracy nad światem herosów, czy to jako mapmaker, czy też jako bajarz)
 
2007-05-07 15:53:12
Dowód. Prosze jednak o jakiś konkret. Jeśli chcecie o żebym wymyślił coś o h3 prosze bardzo.

Potrzebne mi(domyślam się że macie już jakiś bohaerów i nazwy miast wymyślone): Nicki 4 bohaterów, miasta rozumiem bez zmian, i taki trzon fabuly a ja coś szybko postaram sie wymyslic i wkleje tutaj, jak napisze.
powered by Altair